Vardas
Slaptažodis
lten

naujienos

Fotomanai.lt pristato naują interneto svetainę

Airijos lietuvių fotografijos klubas Fotomanai.lt džiaugiasi, galėdamas pristatyti naują kokybišką ir įkvepiančio dizaino internetinę svetainę www.fotomanai.lt, papildytą daugybe naujų funkcijų. Internetinis puslapis pradėjo veikti šeštadienį, birželio 16d. Jau per savaitgalį prisiregistravo daug naujų vartotojų, o svetainės lankytojų skaičius auga ne dienomis, o valandomis!

Klubo prezidentė Ieva Sungailaitė neslėpė džiaugsmo: „Mes be galo džiaugiamės naująja svetaine – ji labai profesionali, o stilius ir funkcijos atspindi tikrąją mūsų klubo idėją. Dabar viso pasaulio žmonės, mylintys fotografiją, galės mus rasti, taigi tuoj turėsime begalę naujų draugų, lietuvių ir ne tik!"

Kita aktyvi klubo narė Lina Žigelytė į fotomanų konferenciją parašė: „Aš turiu labai daug darbų, bet vis į galeriją užeinu - ieškau naujų kadrų, naujų komentarų, naujų vertinimų. Labai džiaugiuosi, kad nuotraukos kokybiškos ir geros, o komentarai gausūs ir įžvalgūs.”

Be naujosios galerijos, fotomanų svetainėje yra skiltis, skirta naujienoms, kur galima rasti visus Fotomanų pranešimus spaudai; forumas kviečia diskutuoti įvairiais su fotografija ir ne tik susijusiais klausimais, o bloge galėsite paskaityti pranešimų apie įvairią klubo veiklą. Apsilankykit ir jūs!


« atgal
© kopyrait