Vardas
Slaptažodis
lten

naujienos

"Fotomanai" įamžino Patriko festivalį

Rūta Palšauskaitė

 

Šių metų Patriko festivalio organizatoriai įamžinti šios fiestos akimirkų pasikvietė lietuvių fotografų klubo "Fotomanai" narius. "Fotomanų" nuotraukose - ne tik paradas, bet ir "Denny Big Day Out", "Denny lobio paieškos", "IrishJobs.ie Céílí Mór", Lá ‘le Gaelige ir Luminariumas.

 
Klubo fotografams buvo suteiktos akreditacijos į visus renginius, o mainais paprašyta pateikti nuotraukų iš festivalio. Jiems buvo paaškinta, kokio pobūdžio nuotraukų reikia festivalio interneto svetainei, plakatams, skrajutėms bei spaudai.

 
Patriko festivalio administracijos vadovas Donaldas Shielsas liko patenkintas "Fotomanų" įnašu: "Jie darbą atliko profesionaliai ir įteikė šimtus   gerų kadrų. Nuotraukos atitinka aukščiausius standartus ir gali būti naudojamos spaudoje bei reklamoje."

 
Patriko festivalis - didžiulė šventė Airijoje, kuria minima Šv. Patriko diena. Festivalio renginiuose kasmet dalyvauja daugiau nei pusantro milijono žmonių, apie 40 tūkst. iš jų -   turistai.   Šventiniai renginiai - koncertai, gatvės artistų pasirodymai, karnavalai, komedijos vakarai - tęsiasi penkias dienas ir vyksta visoje Airijoje.


« atgal
© kopyrait