Vardas
Slaptažodis
lten

DUK


- Kaip tapti klubo Fotomanai.LT nariu?

- Jei gyveni Dubline, ateik su mumis susitikti penktadienį į Park Inn Smithfield'e. Pirmuosius porą kartų mokėti nario mokescio nereikės. Na, o kai susimokėsi, tapsi pilnaverciu klubo nariu ir galėsi talpinti tris nuotraukas per dieną į virtualią galeriją bei naudotis kitomis klubo narių privilegijomis.- Ar galiu tapti Fotomanų fotoklubo nariu neturėdamas fotoaparato?

- Taip, gali. Ir visai nesvarbu, ar turi profesionalų fotoaparatą, ar vadinamąją „muilinę“, ar neturi jokio. Fotomanus vienija meilė fotografijai!- Ar galiu būti nariu negyvendamas Airijoje?

- Žinoma, kad gali būti fotomanu, talpinti nuotraukas fotomanai.lt galerijoje bei dalyvauti konferencijoje. O jei sugalvosi atvykti į susitikimą, labai lauksim!- Mano draugas airis domisi fotografija ir labai norėtų tapti fotomanu. Ar šitas klubas skirtas tik lietuviams?

- Ne, Fotomanų klubas skirtas ne tik lietuviams. Visuomet laukiam tavęs ir tavo draugų, kokios tautybės bebūtumėt!- Ar yra nuotraukų talpinimo galerijoje limitas?

- Taip. Visi, užsiregistavę fotomanai.lt tiklalapyje, gali talpinti vieną nuotrauką per dieną. Fotomanai, mokantys klubo mokestį, gali talpinti tris nuotraukas per dieną.
© kopyrait